Draud spridzināt arodbiedrību namu

0 komentāri

Ar zvaniem par ēkā ievietotu spridzekli jaunieši parasti izvairās skolā rakstīt kontroldarbus, bet kā izrādās ar krimināli sodāmām muļķībām nodarbojas arī pieaugušie – tādā veidā traucējot piemēram izsoles gaitai. Un tieši šāda viltus trauksme šodien bija iemesls masveida evakuācijai no ēkās Vecrīgā Vaļņu ielā 32.

Šodien, 1.septembra, pēcpusdienā policisti ugunsdzēsēji un mediķi kuplā skaitā ieradās Vecrīgā Vaļņu ielā no to pilnībā nobloķēja, bažījoties, ka zvans par arodbiedrību ēkā ievietoto spridzekli varētu izrādīties patiess. Par laimi arī šoreiz tas bija tikai maldinājums un pēc pus stundu ilgušas telpu pārmeklēšanas drošībnieki devās prom.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izsoli gan noraut neizdevās un pēc ēkas pārmeklēšanas tā turpinājās. Tāpat arodbiedrību namā pēc ieilgušām pusdienām atgriezās arī citi tajā strādājošie, sakot, ka šādām muļķībām jau sen vairs neviens

Policisti atgādina, ka šādi joki, patiesībā dienestiem rada ļoti lielus zaudējumus un par spridzināšanas draudiem var iekulties nepatikšanās pēc pilnas programmas – proti krimināllikums par šādu rīcību paredz sodu līdz trīs mēnešiem ieslodzījumā un naudas sodu, kā arī iespējamu zaudējumu piedziņu.

Turklāt policijas statistika rāda, ka lielākoties gadījumu šādi zvanītāji tiek izskaitļoti un notverti divu nedēļu laikā

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas