Deviņdesmito izklaides – no alkohola, līmes un magoņu sēklām līdz heroīnam

0 komentāri

Līdzīgi kā mūsdienās, arī deviņdesmitajos gados, neilgi pēc Latvijas Valsts neatkarības atjaunošanas, kārtībsargiem regulāri nācās cīnīties ar jauniešiem, kas nolēmuši izklaidēties, lietojot apreibinošas lietas, un nereti arī pēc tam pastrādāja dažādus ”nedarbus”, par kuriem draud arī bargāks sods.

Piemēram, alkoholu deviņdesmitajos gados dzēra daudz, un bieži un pēc tam darīja dažādas sliktas lietas. Policisti, protams, dzērājus ķēra, turklāt nereti jaunieši pastaigājās ar visām pudelēm rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pie kāda jauniešu bariņa tika atrasts ne vien šņabis, bet arī šādas tādas mantas. Pusaudži apgalvo, ka tās neesot zagtas, bet gan no vecmāmiņas dzīvokļa. Šis ir tikai viens no ”deviņdesmito stāstiem”, kurus atminas policisti.

Skaties foto!

Tāpat policisti reiz deviņdesmitajos atraduši kādu ”narkomānu ligzdiņu”. Jauniešu bariņš apmeties kādā pamestā mājā Rīgā. Izrādās, ka pusaudži šajā mītnē aizrāvušies ar līmes ostīšanu.

Līmes ostīšana tolaik bija sākums ”stiprākām lietām”. Ar to, kā var noprast, zināmās aprindās niekojās visi, kuriem nebija slinkums, apgalvo arī biedrības Dialogs darbinieks Juris. Viņš lietojis narkotikas vēl padomju gados un arī deviņdesmitajos, tostarp mēģinājis arī līmi. Pamatīgāk gan aizrāvies ar no magonēm gatavoto tā dēvēto ”hanku”. Sācis lietot vēl padomju gados. Šīs narkotikas toreiz bija lētas – magones auga it visur, atlika tās tikai apstrādāt.

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas