Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Satiksme

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Laimīga sagadīšanās! Tramvaja un busiņa sadursmē pasažieri tiek cauri vien ar izbīli

Laimīga sagadīšanās! Tramvaja un busiņa sadursmē pasažieri tiek cauri vien ar izbīli

Parasti avārijās, kurās iesaistīts sabiedriskais transports, ir daudz cietušo, kas salonā krituši, pārsituši pieres vai guvuši kādus kaulu lūzumus, taču reizēm veiksme ir pasažieru sabiedrotā. Pirmdien, 12. jūnijā, nopietnā avārijā Rīgā, Ropažu ielā, kur saskrējās tramvajs ar busiņu, par laimi, visi tālāk devās bez mediķu palīdzības.

Manevrs pa kreisi beidzas ar “Mazda” un “Mercedes” sadursmi

Manevrs pa kreisi beidzas ar "Mazda" un "Mercedes" sadursmi

Piektdienas rītā neilgi pirms pus deviņiem ceļa posmā Ķekava-Baldone pirms pagrieziena uz Mežvidiem sadūrās divas automašīnas – “Mercedes” kravas furgons ar “Mazda Premacy”. Abi autovadītāji brauca viens aiz otra, un brīdī, kad “Mercedes” nolēma veikt manevru pa kreisi, notika spēcīgs trieciens.

Kravas auto nepamana “vabolīti” un izraisa nepatīkamu sadursmi

Kravas auto nepamana "vabolīti" un izraisa nepatīkamu sadursmi

To, ka izmēros mazākus auto uz ceļa mēdz nerespektēt, noteikti var apstiprināt daudzi šoferi, kas sēžas pie salīdzinoši nelielu spēkratu stūres. Pēc piektdienas rīta notikumiem kādas “Volkswagen” vabolītes īpašniece ieturēs kārtīgu distanci, braucot vienā maršrutā ar kravas automašīnu.