Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Dažādi

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

“Degpunktā” moderatores Ievas Brantes no patversmes paņemtais kucēns krietni paaudzies

"Degpunktā" moderatores Ievas Brantes no patversmes paņemtais kucēns krietni paaudzies

Pagājušā gada nogalē daudzi “Degpunktā” skatītāji piedalījās Ziemassvētku akcijā, palīdzot “Mežavairogu” dzīvnieku patversmes iemītniekiem ar pārtiku, naudas līdzekļiem, mantām, siltām segām un gluži vienkārši sirds siltumu. Pavisam nedaudzi, tomēr atradās arī tādi labdari, kuri uz mājām paņēma gan kaķus, gan suņus. Šo cilvēku vidū ir arī “Degpunktā” moderatore Ieva Brante, kura no patversmes saimnieces Danutas Priedes rokām saņēma kucēnu. Tagad suņu meitene jau paaugusies.

Rīgas Centrāltirgū nomaldās tūriste no Igaunijas

Rīgas Centrāltirgū nomaldās tūriste no Igaunijas

8. aprīlī pulksten 13.30 pie Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbiniekiem vērsās kāda sieviete, kura pastāstīja, ka pirms neilga laika, vadot tūristu grupu no Igaunijas, Rīgas Centrāltirgū pazudusi viena no grupas dalībniecēm.