Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Dažādi

Huligāni Vecmīlgrāvī iztraucē policistu brīvdienā

Huligāni Vecmīlgrāvī iztraucē policistu brīvdienā

Nakts vidū Vecmīlgrāvī sameklēt kādus piedzīvojumus nav nemaz tik grūti. Par to pavisam nesen pārliecinājies kāds kārtības sargs, kurš kopā ar dzīvesbiedri vēlā nakts stundā devies mājup un sastapies ar huligānu bariņu. 

VIDEO: policija aptur taksistu, kurš bagāžniekā pārvadā klientu no Portugāles

VIDEO: policija aptur taksistu, kurš bagāžniekā pārvadā klientu no Portugāles

22. maija naktī Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra pārvaldes darbinieki caur kameras aci pamanīja kādu taksometru, pie kura drūzmējās jauniešu bariņš. Visu starpā notika īsa vārdu apmaiņa, un seši pasažieri iesēdās taksometrā. Ņemot vērā, ka visiem sēdvietas nepietika viens no klientiem iesēdināts bagāžniekā.

“Trako mājas” paciente apsūdz slimnīcu pret sevi vērstā vardarbībā

"Trako mājas" paciente apsūdz slimnīcu pret sevi vērstā vardarbībā 8

Neapgalvojam, ka šā stāsta varones stāstītais ir tīra un balta patiesība, taču nevarējām neuzklausīt sievieti, kura izmisīgi lūdz pēc palīdzības, jo saņēmusi policijas atteikumu iesaistīties. Sieviete vārdā Marina uzticējusi skaudru stāstu par ārstēšanos psihiatriskajā slimnīcā. Viņas teikto pārbaudīt ir gandrīz neiespējami, jo ārsti par pacientu veselības stāvokli un to, kas notiek otrpus Tvaika ielas 2. nama sienām, stāstīt nedrīkst.

Daugavā no ūdens izcelts atpūtas kuģīša darbinieka līķis

Daugavā no ūdens izcelts atpūtas kuģīša darbinieka līķis

Informācijas trūkums liek notikumiem apaugt ar baumām. Ceturtdien Rīgas centrā glābēji no ūdens izcēla kāda vīrieša līķi, taču likumsargi tik ilgi slēpa viņa patieso identitāti un notikušā apstākļus, ka tika izvirzīta versija par bezvēsts pazuduša 16 gadus veca jaunieša bojāeju. Kas tad patiesībā izrādījās noslīkušais cilvēks?

Grūtniece devītajā mēnesī otro reizi nedēļas laikā piedzeras un aizmieg publiskā vietā

Grūtniece devītajā mēnesī otro reizi nedēļas laikā piedzeras un aizmieg publiskā vietā 1

Pagājušajā nedēļā cilvēkus šokēja medijos lasāmā ziņa par grūtnieci devītajā mēnesī, kas 4. maijā alkohola reibumā bija aizmigusi pie kāda pārtikas veikala Iļģuciemā. Sieviete tika nogādāta medicīnas iestādē, jo radās aizdomas, ka viņai sākušās dzemdības. Nedēļu vēlāk noskaidrojās, ka tā bijusi vien viltus trauksme, un sieviete turpina savu bezatbildīgo uzvedību, snauduļojot kur pagadās. Šoreiz grūtniece iemigusi pie daudzdzīvokļu nama kāpnēm Dzirciemā.