Pamatīgi iereibušai mātei, kura dzer pagalmā, policisti atņem zīdaini; izceļas konflikts

Pagājušajās brīvdienās kāda manāmi iereibusi māte ar zīdaini daudzdzīvokļu māju pagalmā lietojusi alkoholu. To pamanījuši citi iedzīvotāji un izsaukuši policistus, kas, ierodoties notikuma vietā, bērniņu no mātes paņēmuši un aizveduši prom. Video, kas uzņemts notikuma vietā, internetā izvietojis aktīvists Staņislavs Bukainis. Taču, šķiet, tā vietā, lai nomelnotu policistu darbu, viņš panācis pretēju efektu, jo komentāros daudzi pauž viedokli – policisti šajā gadījumā rīkojušies pilnīgi pareizi.

Atpakaļ uz rakstu

21 komentārs

 • Edgars

  Edgars

  Es brīnos kā to krievu nesauc pie atbildības kurš filmēja.....vārdu krājums viņam bija nožēlojams.
  Saskatījies youtube.com kur krievijā policistiem jānēsā žetoni..... Traucē policistiem darbu......gatavais murgs.
  • bij.policists

   bij.policists

   Ģevušku bitj... Kā šie alko tiesību guru ir piegriezušies! Labi, ka esmu pensijā. Visus vajadzēja sašņorēt, kuri traucēja policistiem pildīt likumu.
 • Fui

  Fui

  Cilveki, neviens nenosoda policus un ari mati- (reali padomajat, cik bernam sis bija liels soks) par to kad sadi izrauj no mates rokam, tas nav policijas darbs iznemt bernu no gimenes, bet gan domaju ka barintiesas. Zel to kad te tikai doma par konfliktu starp mati un policistiem, bet aizmirst galveno kad bernu ir japasarga, neviss jatraume vel vairak. BERNAM TAS IR PATS LIELAKAIS SOKS, ja dara, tad dara to ar cilvekiem kuriem tas ir jadara, neviss seit taisa publiskus sizetus aizstavot itka berna intreses, kur ir berna intreses, publicejot pasaulei video, ka strada musu vara iestades un ka strada maminas, kuram nonem bernus ( vel tik vajadzeja piebilst vajadzeja ierakstit ari berna varda un uzvardu, lai pec tam par vinu smejas visur). Padomajat tacu ko jus te runajat, par kadu aizstavibu jus te runajat, ja maza dveselite ir tas mazais cietusais bernins.
  • Edgars
   • Fui

    Fui

    Ja tu nesaprati, tad ta ir tava problema. Un otrs rakstot seit gudros komentarus, butu izdarijis ko labu taju bernu laba, kas ir bareni.
  • bij.policists

   bij.policists

   Esmu redzējis gadījumu, kad māte policijas iecirknī tīšām mēģina izprovocēt bērna pārdzīvojumus, raudāšanu, traci (tevi atņems, tevi ieliks bērnunamā, tu mani vairāk nekad neredzēsi), cerot uz to, ka policisti, lai izvairītos no trača, atdos sliktajai mātei bērnu atpakaļ un palaidīs uz mājām.
 • Gita

  Gita

  Viss ir pareizi!Vai vispār varat iedomāties kā šai alkašai mierīgā ceļā paņemt nost bērnu?
  Neredzēju neko tādu,par ko muldēja atsaldētais filmētājs,policisti mierīgi.
  Brīnos,ka cilvēki aizstāv māti,jā nenoliegšu,ka ari es esmu iedzērusi bērna klātbūtnē,bet tik minimāli,lai kontrolētu visu,ko dara bērns,noliktu gulēt,no rīta piecelties un uztaisītu brokastis,nevis mocītos paģirās,vai sniegtos pēc nakošās glāzes.Taču šeit ir alkaholisms un bezatbildība augstākajā līmenī.
 • Jānis
 • Raitis Dovgusko

  Raitis Dovgusko

  Policisti malaci ta turet,matei janem nost berna tiesibas,filmetajs tads pats neadekvats ka mate,degradejusies sabiedriba,dzivnieki,pleguri vajag izolet no sabiedribas tos,policija ta turet
 • Rembo

  Rembo

  Tai matei jaatnem berna tiesibas,policisti malaci vairak tadi butu,urlas jaliek pie vietas,filmetajs krievs tads pats urla,policisti ta turet
 • Aivars

  Aivars

  MAN PERSONĪGI KAUNS,PAR LATVĪJAS POLICĪJU.TĀ RĪKOJAS VĀCU SS ARMĪJA PRET ŽĪDU, TAUTU.
  MĀTĒM ATŅĒMA BĒRNUS, BEZ SIRDSAPZIŅAS PĀRMETUMIEM.
  VARĒJA IZDARĪT CILVĒCISKI, BĒRNAM IR VISLIELĀKAIS ŠOKS!
  • Rihards
  • Edgars

   Edgars

   Uzradies alkānu biets.....aizstāv dzērājas.
   Izstāstiet,ko jūs darītu šādā situācijā? Noteikti tai dzērājai ielietu lai tomēr norauj uz purna un traumē bērnu. Domā ko raksti.....
   Ja vēl nēsi pamanījis mēs dzīvojam Latvijā
 • ....

  ....

  Kā vienmēr cilvēkiem nekad nav labi, ja kaut kas tiek darīts tad ir slikti, ja netiek darīts un notiek kāda nelaime atkal nav labi. Bet pilnībā atbalstu policijas rīcību, jo tas sieviešu dzimtas radijums nav māte, bet mātīte un nekādu fizisku ietekmēšanu, kā vien maigu savaldīšanu tur neredzēju,un neizskatās ka tai dāmītei gadijās iedzert pēc sejas vien var manīt, ka tās iedzeršanas notiek katru dienu.
 • rainita

  rainita

  Şausmas tãda măte un vēl vecmāmiņa ari mīl iedzertpaldies dievam policistu izdarīja savu darbu kă pienākas, izglāba mazuli no lielas nelaimes komentētăjs lai ieiet pastrādā kapličă .
 • .rrr

  .rrr

  Tas filmētājs var iekāpt vilcienā un lasīties uz savu krieviju, ja viņam te tik smaga dzīve!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.