Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Citas nelaimes

Rīgas sabiedriskajā transportā šogad notverti jau 11 agresīvi ”zaķi”

Rīgas sabiedriskajā transportā šogad notverti jau 11 agresīvi ''zaķi''

Cits savus spēkus spēj pierādīt ar vārdiem, cits ar darbiem, bet daži tik vien kā ar lamāšanos un roku vicināšanu. Kāda ”Degpunktā” skatītāja dalījās ar piedzīvoto ”Rīgas satiksmes” transportlīdzeklī. Brauciens esot bijis labs līdz brīdim, kamēr neuzrodas indivīds, kurš nespēj uzrādīt kontrolierim ne derīgu e-talonu, ne dokumentus.

Ledus vilina rīdziniekus! 100 eiro sods nemazina vēlmi pastaigāties pa ledu

Ledus vilina rīdziniekus! 100 eiro sods nemazina vēlmi pastaigāties pa ledu 1

”Degpunktā” jau vēstīja par kādu krietni pār mēru apreibušu vīru Aizkrauklē, kurš pēc kārtīgas ballītes iesnaudies uz Daugavas ledus un kura glābšanas operācijā nācies iesaistīt pat ugunsdzēsējus. Arī galvaspilsētā šī ir aktuāla problēma, jo tikai vakar vien operatīvajiem dienestiem vairākkārt nācies izbraukt uz izsaukumiem, kas saistīti ar ļaudīm uz aizsalušās upes ledus.

Akmeņogļu kravās atrod 215 000 kontrabandas cigarešu

Akmeņogļu kravās atrod 215 000 kontrabandas cigarešu

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju un Krieviju, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 215 400 cigarešu kontrabandu. Cigaretes akmeņogļu kravās tika atklātas vilcienu sastāvu skenēšanas attēlu analīzes rezultātā.

Vērīga aculieciniece izglābj uz ledus aizmiguša vīrieša dzīvību

Vērīga aculieciniece izglābj uz ledus aizmiguša vīrieša dzīvību

Aizkrauklē ap plkst. 17.30 vakarā, kad jau krēslojis, kāda kundze pastaigas laikā pa Draudzības krastmalu pamanījusi vīrieti, kurš iepretim vidusskolas sporta laukumam gulēja uz Daugavas ledus. Tā kā saviem spēkiem piekļūt gulošajam sieviete nevarēja, viņa sniegusies pēc mobilā telefona un zvanījusi 112.