Cīņā ar nelegālo preču tirgoņiem policija aizturējusi jau 287 cilvēkus

1 komentārs

Valsts policija turpina aktīvu darbu akcizēto preču nelikumīgas aprites apkarošanā. Šā gada deviņos mēnešos akcizēto preču nelikumīgas aprites apkarošanas jomā veikti vairāk nekā trīs tūkstoši reidu, kuru ietvaros pārbaudīts gandrīz deviņarpus tūkstoši personu, kā arī ap desmit tūkstoši adrešu visā Latvijas teritorijā, tostarp tirdzniecības un izklaides vietas.

Pārbaužu laikā konstatēts gan būtisks ar akcizētajām precēm saistīto administratīvo pārkāpumu, gan kriminālnoziegumu skaits. Deviņos mēnešos Valsts policija šajā jomā ir uzsākusi 548 kriminālprocesus un noformējusi 2629 administratīvo pārkāpumu protokolus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visvairāk kriminālprocesu uzsākts par nelegāli izgatavotu alkoholisko dzērienu realizāciju, kā arī par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu un realizāciju. Kriminālprocesu ietvaros deviņos mēnešos ir aizturētas 287 personas aizdomās par noziegumiem saistībā ar akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu.

Savukārt visvairāk administratīvo pārkāpumu protokolu sastādīts par tabakas izstrādājumu aprites noteikumu pārkāpšanu, kā arī par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu. Administratīvo lietu ietvaros īslaicīgi tikušas aizturētas un pie administratīvās atbildības sauktas vairāk nekā 1200 personas.

Deviņu mēnešu laikā policija administratīvo lietu un kriminālprocesu ietvaros konfiscējusi 92,3 tūkstošus litru alkohola un vairāk nekā 24 miljonus cigarešu. Tāpat ir konfiscēti 53 transportlīdzekļi, kas tika izmantoti nelikumīgo akcizēto preču pārvadāšanai.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kāir
    0

    Kāir

    Jācer, ka tantuks ar adītu zeķu pāri nav noziedznieks?

    15.10.2015 17:43

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas