Mistiska situācija pie Ķemeriem – policija uz avārijas vietu brauc trīs stundas

Kā neizskaidrojama mīkla ne tikai mums, bet arī policistiem un kādā avārijā iesaistītajiem palikusi situācija, kas vakar vakarā izveidojās uz Ventspils šosejas. Policisti, saņemot izsaukumu, uz avārijas vietu brauca trīs stundas, kas cietušajiem likās kā mūžība, kaut gan diennakts statistika liecina, ka vakar visā valstī bijušas vien 64 avārijas, kas nozīmē, ka likumsargi nebūt nebija noslogoti.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Juris

    Juris

    Vai tik nav kārtējais Policista paziņa kā tas bija manā avārijas gadijumā, kad uz avārijas vietu izsauktā Policija no Jēkabpils 35 km pa jauno ceļu Rēzeknes virzienā brauca 2.5h !!! -jo tika mēģināts visu sarunāt, ka traktorists nebij dzēris , citu pie stūres apsēdināt utt.... tā nu ir realitāte.... kā nekā vietējais policis ieradās 5 min pēc sadursmes, savu kaimiņu glābt....
  • jožiks

    jožiks

    man patīk tā bilde kur čalis rāda policistiem MAXIMA Paldies kartinu :)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.