Aizturēti jaunieši, kas uzbrukuši autobusa pieturā un nozaguši sniega dēļus

0 komentāri

Policisti notvēruši laupītājus, kas veikuši uzbrukumu autobusa pieturā netālu no Raganas kādam tikko no autobusa izkāpušam pasažierim. Atklājies, ka laupītāji citiem jauniešiem nozaguši arī sniega dēļus.

Pagājušo svētdien Siguldas policijas iecirknī vērsās kāds 1996. gadā dzimis jaunietis, kurš informēja, ka pagājušajā naktī viņu aplaupījuši divi vīrieši. Policisti noskaidroja, ka cietušais jaunietis 14. februāra vēlā vakarā braucis no Rīgas uz Raganu. Ļaundari potenciālo laupīšanas upuri noskatīja jau autobusā, bet, kad jaunietis izkāpa pieturā pie Raganas, laupītāji devās viņam pakaļ. Ļaundari turpat pie autobusa pieturas uzbruka jaunietim, nogrūda viņu zemē un nolaupīja vairākas personīgās mantas, arī maku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Abi ļaundari aizbēga no notikuma vietas, bet cietušais nākamajā rītā devās uz policijas iecirkni un pastāstīja par notikušo, kā arī norādīja uz laupītāju pazīmēm. Policisti sāka abu vīriešu meklēšanu un pēc pāris stundām Siguldā pamanīja aprakstam līdzīgus vīriešus, kuri sēdēja autobusa pieturā. Abiem vīriešiem bija līdzi arī divi sniega dēļi un policistiem radās aizdomas, ka tie varētu būt iegūti nelikumīgā veidā.

Policijas darbinieki aizturēja 1980. gadā un 1991. gadā dzimušus vīriešus. Jaunākais no abiem jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par zādzībām.

Nogādājot ļaundarus policijas iecirknī, policisti sastapa arī sniega dēļu īpašniekus, kuri bija ieradušies ziņot par to zādzību. Izrādījās, ka īsi pirms abu vīriešu aizturēšanas Siguldā no kādas automašīnas salona šie sniega dēļi tika nozagti. Šobrīd turpinās izmeklēšana un tiek skaidrota abu aizturēto vīriešu saistība ar sniega dēļu zādzību.

Pret aizturētajiem ir uzsākti kriminālprocesi par laupīšanu grupā, kā arī par sveša finanšu instrumenta vai maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu, iznīcināšanu, bojāšanu vai nelikumīgu izmantošanu, jo aizturētie no cietušā 1996. gadā dzimušā jaunieša kredītkartes bija noņēmuši arī naudu.

Abiem aizturētajiem tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Zagtie sniega dēļi tika atdoti to likumīgajam īpašniekam, savukārt nolaupīto lietu atrašanās vieta vēl tiek skaidrota.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas