Agresīvi suņi uzbrūk garāmgājējiem

0 komentāri

Pirms dažām dienām meža masīvā netālu no Valsts policijas kinoloģijas nodaļas noticis incidents. Divi vācu aitu suņi uzbrukuši vairākiem pilsētniekiem, kuri ar saviem mīluļiem devušies uz treniņu laukumu, turpat mežā. 

Inese ar savu mīluli darba dienas rītā devās uz treniņu laukumu, kad mežā, netālu no Kleistu ielas, bezbēdīgo gājienu pārtraucis negaidīts notikums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mēs bijām kādi pieci cilvēki ar suņiem. Mēs gājām visiem pa priekšu, kad vietā, kur ceļš, kas ved uz kinoloģijas centru krustojās ar mūsu taciņu, no kinoloģijas centra puses izskrēja divi vācu aitu suņi,” stāsta Inese.

Abi agresīvi noskaņotie dzīvnieki metušies virsū Ineses izbiedētajam mājdzīvniekam, atskanējuši spalgi kaucieni, un tikai mirkli vēlāk no meža izskrējis uzbrucēju saimnieks. Par laimi, vīrs apsaucis suņus un cīniņš beidzies, tā īsti nesācies.

Pēc pārdzīvotā atklājies, ka uzbrucēji gadu vecās Martinas pēcpusē atstājuši vairākas dziļas zobu pēdas, kas tagad saimniecei izmaksās desmitiem, ja ne simtiem eiro.

Viena no saimnieces aizdomām par agresīvo suņu īpašniekiem kritusi uz Valsts policijas kinoloģijas nodaļu, kurā tiek mācīti likuma sargu dienesta suņi. Kā izrādās, šīs aizdomas tomēr neapstiprinās. Policijā skaidro, ka neviens no darbiniekiem nav ziņojis par šādu incidentu, turklāt kinologi pastaigās dodas formas tērpos.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas