Zoles federācija sāk apsaimniekot ēku Rīgas centrā; iemītnieki satraucas, ka nekas labs nav gaidāms…

1 komentārs

Latvijas Zoles federācija uzsākusi apsaimniekot namu Rīgas centrā, bet tās iedzīvotājiem ir aizdomas, ka nekas labs nav gaidāms. Kāpēc tā?

Nams Ģertrūdes ielā 106 jau iepriekš nonācis dažādās nepatīkamās situācijās saistībā ar tās apsaimniekotāju paviršo attieksmi pret iedzīvotāju ērtībām. Turienes iemītniekus satrauc tas, ka ēkas jaunie saimnieki, aiz kuriem stāv Latvijas Zoles federācija, ir iegādājušies namu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Publiski pieejamajā informācijā redzams, ka “zolītes spēlmaņiem” ir atrunāti dažādi statūti par tās darbību, kas saistās ar šo kāršu spēli, taču nekur nav minēts nekas par namu apsaimniekošanu. Vietējie iedzīvotāji par to pauž satraukumu, jo šī nav pirmā reize, kad viņu intereses tiek atstātas otrajā plānā.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Jurka
    0

    Jurka

    Alus darītāju biedrība sāks bīdīt bankas štelles, maiznieki pievērsīsies apdrošināšanai... Ko vēl izdomāsim nodokļu atmazgāšanai?

    27.02.2016 15:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas