Ziepniekkalna iedzīvotājiem pa logu paveras šāds skats… Kas tur aprakts?

1 komentārs

Ziepniekkalna iedzīvotājus pamatīgi aizkaitinājusi vietējo vēlme turpat mežā vest un apbedīt savus mirušos mājdzīvniekus. Viņi uzskata, ka nelegālā kapsēta ir jālikvidē.

Ierodoties minētajā mežā, redzams, ka apbedīti visdažādākie mājdzīvnieki – sākot ar kaķiem, suņiem un beidzot ar papagaiļiem. Pie meža sastaptās vietējās iedzīvotājas zina stāstīt, ka te sastopama pat cilvēka izmēra kapu kopa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Vietējiem nepatīk, ka nelegālā kapsēta bojā viņu ikdienas pastaigas. Viņi uzskata, ka kapsētai ir jābūt svētai vietai un ierīkot to publiski pieejamā mežā nav ētiski.

Tam piekrīt arī atbildīgās instances, kas norāda, ka šādi var izplatīties arī dažādas infekcijas.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas