Ziemassvētki ir kļuvuši pārāk komerciāli, raizējas reliģisko konfesiju pārstāvji

0 komentāri

Kristīgā pasaule 24. decembrī atzīmē Jēzus Kristus dzimšanu, tomēr nav nekāds noslēpums, ka pēdējās desmitgadēs šis notikums ir atbīdīts otrajā plānā un Ziemassvētki ir ieguvuši komerciālu auru.

Ne visi Bez Tabu uzrunātie bērni zina stāstīt, ko tieši atzīmē Ziemassvētkos, tomēr gandrīz visi šos svētkus saista ar Santa Klausu, kurš nes dāvanas. Mācītāji gan norāda, ka nevēlas likt bērniem vilties un izbojāt fantāziju pasauli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Reliģisko konfesiju pārstāvji uzskata, ka dāvanas pieder pie Ziemassvētku būtības, tomēr nebūtu pareizi tos komercializēt. Pēc viņu domām bērnus vajadzētu rosināt gatavot dāvanas savām rokām, jo tā var izjust to lielo prieku, ko sniedz dāvināšana.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas