Ziemas riepas, “slēpes” vai potenciāla noziedznieka “riteņi”? Eksperiments kādā Rīgas stāvlaukumā

0 komentāri

Lai arī kopš 1. decembra visiem autovadītājiem Latvijā obligāti ir jāizmanto ziemas riepas, ne visi ir paguvuši tās nomainīt – par to liecina kaut vai tas, ka autoservisos, kas maina vasaras riepas uz ziemām, arvien vēl manāma pamatīga rosība.

Raidījums Bez Tabu veica eksperimentu – devās uz kādu stāvlaukumu Rīgā, lai pārbaudītu tur novietotās automašīnas – cik no tām vēl aizvien ir vasaras riepas? Izrādās, ka ir ne vien tādi, kas izmanto vasaras riepas, bet brauc ar īstām “slēpēm”, kas lieliski der vasarā, bet ziemā liek šoferiem pārvērsties par potenciāliem noziedzniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Jāatgādina, ka sods par braukšanu ar vasaras riepām ziemas sezonā, ir 30 eiro. Taču jāatceras arī, ka, šādi braucot, tiek apdraudēta ne vien paša šofera, bet arī pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošība un pat dzīvība.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas