Zane Eniņa ir piepildījusi sapni un aizceļojusi uz Antarktīdu. Kā viņai tur klājās?

1 komentārs

Šo nedēļu Latvijas iedzīvotāji atcerēsies vēl ilgi, un, visticamāk, daudziem ne reizi vien prātā ienācis salīdzinājums ar Antarktīdu. Izrādās, šajā kontinentā pavisam nesen ir paviesojusies latviešu ceļotāja, kurai ir daudz ko stāstīt.

Ceļotāja un blogere Zane Eniņa, kas pērnā gada sākumā izsludināja Operāciju Pingvīns, aicinot ziedot viņas sapnim jeb ceļojumam uz Antarktīdu, nu ir to piepildījusi. Sarunā ar Bez Tabu viņa dalās savās pārdomās par iespaidiem, kā arī pieredzēto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka Antarktīdā tā saucamajā tūristu sezonā gaisa temperatūras nemaz nav tik skarbas kā varētu likties. Tās svārstās no relatīvi paciešamiem mīnusiem līdz pat nullei. Ceļotāji gan šajā vietā tiek ļoti uzmanīgi, un, lai nenodarītu kaitējumu savā ziņā neskartajai videi, viņi nedrīkst tur apmesties – ir jādzīvo kuģī, bet pirms kāpšanas krastā katrs no tūristiem vēl tiek izsūkts ar putekļsūcēju, lai neievazātu sēklas un citas lietas, kas varētu kaitēt turienes dabai un dzīvniekiem.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • es
    +1

    es

    prasa ziedot celojumam,ka nav kauna

    10.01.2016 17:13

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas