Visi jaunās Lamborghini superklases auto ir izpārdoti vēl pirms Ženēvas autoizstādes atklāšanas

0 komentāri

Katru gadu martā Šveicē norisinās Starptautiskā Ženēvas autoizstāde. Tā ir viena no lielākajām auto nozares izstādēm pasaulē. Ženēvas autoizstāde tiek organizēta jau no 1905. gada. Autoražotāji tajā prezentē ne tikai savus jaunākos sērijveida modeļus, bet arī nākotnes vīzijas konceptus.

Pasaules greznākie un modernākie transportlīdzekļi vienkopus ir skatāmi lielākajā autoizstādē pasaulē. Katru gadu Ženēvas autoizstāde piesaista tūkstošiem apmeklētāju. Starp automašīnu ražotāju top nosaukumiem gozējas tādi zīmoli kā Bugatti, Bentley, Porsche, Lamborghini, Ferrari, Rolls-royce un citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd pasaulē nav un nebūs labāku automašīnu šāda veida klientiem, kas vēlas iegādāties tikai top automašīnas.

Viena no lielākajām zvaigznēm šovā ir itāļu sporta autoražotāju Bugatti superauto Chiron, kas markas piedāvājumā aizstās līdzšinējo planētas ātrāko sērijveida auto Veyron. Jaunais superauto izmaksās aptuveni 2,4 miljonus eiro, neieskaitot nodokļus!

Bagātie vēlas iegādāties ātras un greznas automašīnas.

Savukārt jaunais Lamborghini Centenario, kurš aprīkots ar 770 zirgspēku jaudu, kopumā ir izlaistas tikai 40 šā konkrētā modeļa automašīnas. Tās visas ir jau izpārdotas vēl pirms šīs izstādes oficiālās atklāšanas.

2016. gadā Ženēvas autoizstāde notiek no 3. līdz 13. martam.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas