Viltus dziednieki prot “apstrādāt” cilvēkus… Vēloties izglābt meitu, sieviete zaudē 25 000 dolāru

3 komentāri

Ekstrasensi un burvji vai tomēr krāpnieki? Kāda krievu firma no pašmāju iedzīvotājas izkrāpusi 25 000 ar solījumiem ārstēt viņas meitu, taču tas izrādās blefs…

Sazināties ar minēto firmu sieviete nolēmusi, cerot uz savas smagi slimās meitas atveseļošanu, un šobrīd viņa neslēpj to, ka nožēlo šādu izvēli, jo krāpnieki pa telefonu viņu pamatīgi “apstrādājuši”. Ekstrasensu, burvju un kādu tik vēl nespeciālistu prasības, skatoties ar vēsu prātu, šķiet diezgan absurdas – piemēram, ir jādabū Jeruzalemes melnā svece, kas maksā bargu naudu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka nesen kantoris piedzīvojis pamatīgu kratīšanu, taču kaimiņzemes likumsargiem nav izdevies to “aizklapēt” ciet pavisam, un maģiskie darboņi turpina savas aktivitātes.

Bez Tabu izdodas sazināties ar biroju, taču vēlme uzdot jautājumus atbildīgajām personām nenonāk līdz rezultātam. Tiekam lūgti zvanīt vēlāk, bet tad vairs neviens neko neatbild. Šai lietai klāt ķērusies arī Valsts policija, taču šobrīd nav skaidrības, cik gatava palīdzēt būs Krievijas puse. Tas nostāda cietušo neapskaužamā situācijā.

Foto

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Una
  +1

  Una

  A kur ir kads istais dziednieks?

  16.03.2016 13:55

 • Leons
  +1

  Leons

  Dziednieki... Kādi dziednieki?

  16.03.2016 08:59

 • čalis
  +1

  čalis

  Par šādu stulbumu maksājam mēs visi, jo tādi audzina tādus bērnus un balso vēlēšanās.

  15.03.2016 20:34

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas