Vilšanās! Interneta operators reklāmā sola brīnumus, taču realitātē “čiks” vien sanāca…

6 komentāri

Ātrs un ērts interneta pieslēgums – tieši ar šādu cerību Dainis vērsās pie viena no lielākajiem mobilo sakaru operatoriem valstī. Rezultāts? Vilšanās…

Interesantākais ir tas, ka pirmajās dienās ātrums patiešām atbildis solītajam, taču drīz vien nācies saskarties ar kaitinošo faktu, ka tīmeklis sāk regulāri “bremzēt”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Stāstot par līguma parakstīšanu, Dainis atklāj, ka vēl pārjautājis, vai Youtube video skatīšanās, ko iecienījis viņa dēlēns, ir piemērota šim pieslēgumam, un saņēma apstiprinošu atbildi. Kā lai izkļūst no situācijas, kad līgums jau noslēgts, taču tā pakalpojums neatbilst sākotnējām cerībām?

Foto

Video

6 komentāri

TOP komentāri

 • Interio
  +1

  Interio

  Ar Tele2 mobilo internetu jau tas pats. Mokos pēdējo mēnesi, lai būtu tas pus gads, kad var mest viņiem atpakaļ to mēslu bez sankcijām

  08.01.2016 10:37

 • Sane
  +1

  Sane

  Mums tā pati BITEs bēda. Sliktāku interbetu es visa savas mūžas garumā nēsu pieredzējusi

  07.01.2016 23:48

 • hanijs
  0

  hanijs

  Tā taču ir apzināta klientu krāpšana - ko saka patērētāju tiesību aizsardzības centrs?

  08.01.2016 23:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas