VIDEO! Viss, kas tev jāzina par ērces izvilkšanu!

2 komentāri

Juhuuuu, brīvdienas klāt! Tā vien izskatās, ka laiks atkal būs patīkams un daudzi dosies pie mātes dabas krūts. Taču ir jāatminas tas, ka uz pilnu klapi savus negantos darbus ir sākušas ērces. Ko darīt, ja nu tomēr kāds kukainis piesūcas? Lūk padoms, kā to izņemt!

Jau iepriekšējās dienās daudzi sociālajos portālos brīdināja cilvēkus par to, ka pēc pastaigas mežos no sevis nolasījuši pat desmitiem nejauko kukaiņu. Eksperti saka, – lai izvairītos no ērces piesūkšanās, centieties vilkt drēbes, kuru malas cieši pieguļ augumam, tādējādi nedodot iespēju nešpetnajiem kukaiņiem ielīst jums ūzās!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Lorena
  0

  Lorena

  Ejot uz mežu, vajag nopūsties ar Bros airasolu pret odiem, līdz profilaktiskiem asākumiem pret ērcēm, ne odi kož, ne ērces tuvojas. Jau vairākus gadus neesmu redzējusi nevienu ērci.

  09.04.2016 12:41

 • Edīte
  0

  Edīte

  Pilnīgs sviests!!!!! Neko never vaļā.......

  09.04.2016 11:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas