VIDEO: Uzmini nu, kas tas ir – pašapkalpošanās sporta klubs?

1 komentārs

Arī Bez Tabu korespondente Baiba Runce to nezināja, tāpēc kopā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pasniedzēju Aleksandru Čupriku devas dzīvē iepazīt pašas apkalpošanu sporta klubā.

Šādā klubā viss ir maksimāli automatizēts, lai neveidotos garas rindas. Baiba ar Aleksandru gan piedzīvoja pretējo. Tikušas pie ieejas kartes un skapīša atslēdziņas, abas sportotājas bija gatavas iesildīties. Pirmais ar ko ir jārēķinās – ja jūs neapmeklējat sporta klubu profesionāļa pavadībā, visticamāk trenažieru lietošanas instrukciju būs jāzīlē pašu spēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Mūsu meitenes meta kaunu pie malas un uzrunā zālē esošo treneri, lūdzot ieteikumus, ko darīt pēc iesildīšanās. Pēc iepazīšanās ar inventāru Aleksandra secina, ka tas tik tiešām ir ļoti kvalitatīvs. Arī gaisa cirkulācija zālē tiek nodrošināta labā līmenī. Principā, zāle būs piemērota tiem sportot gribētājiem, kuri paši izprot treniņu programmu. Lai jums laba sportošana arī pašapkalpošanās klubā!

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Marga
    0

    Marga

    Baiba ir stilīga! man patīk:-)

    03.03.2016 13:05

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas