VIDEO! “Taksists” ieskrāpē Vecrīgā stāvošu auto un mudīgi aizbrauc projām!

0 komentāri

Taisnības cīnītāji – Bez Tabu komanda -, Vecrīgā gaidot tikšanos ar kārtējā sižeta varoni, kļūst par aculieciniekiem šādai ainai: pie Laimas pulksteņa kāds taksometra vadītājs ar skaļu troksni “noparkojas”, iebraucot uz ielas stāvošā automašīnā, bet tad mudīgi aizbrauc projām.

Situācija bija šāda: Vecrīgā pie Laimas pulksteņa piebrauc taksometrs un “parkojoties” ar būkšķi apskādē aizmugurē stāvošo automašīnu, tomēr pēc tam taksometrs mudīgi aizbrauc prom. Bez Tabu komanda visu notiekošo pamana un iet aplūkot sabuktēto BMW auto. Tur redzams, – pēc sadursmes pie BMW numurzīmes ir palicis plīsums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Drīz vien turpat Vecrīgā Bez Tabu komanda pamana to pašu taksometra vadītāju stāvam jau citā vietā un dodas pie viņa skaidroties. Sākotnēji “taksists” noliedz, ka kaut ko zinātu par sadursmi. Jau aizbraucot uz notikuma vietu, viņš aizvien apgalvo, ka nekāda skāde nav nodarīta, un piedāvā par skrāpējumu samaksāt piecus eiro. Viņš gan neliekas ne zinis par to, ka faktiski ir aizbraucis no notikuma vietas, un sakās, ka sadursmi nemaz pat nav pamanījis.

Drīz vien pēc Bez Tabu izsaukuma tur ierodas Ceļu policija, un tad taksometra vadītājs kļūst pielaidīgāks un saka, ka sadursmi neesot pamanījis.

Skaties video un uzzini, kā tas notika!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas