VIDEO: krievu bagātnieks nopircis tanku un tagad biedē Aizputes iedzīvotājus

40 komentāri

Aizputes iedzīvotājus pamatīgi satraukusi tanka parādīšanās uz vietējiem ceļiem. Izrādās, – šis kaujas transports pieder kādam turīgam Krievijas pilsonim, kurš mitinās viņiem līdzās.

Daudzi par tanka esamību uzzinājuši no vietējā laikraksta un klātienē to nav redzējuši, taču tas iedzīvotāju satraukumu nemazina. Gandrīz ikviens aptaujātais atzīst, ka kara tehnikas klātbūtne viņu dzīvesvietas tuvumā izraisa neomulīgas sajūtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dodoties uz zemes īpašumu, kur atrodas padomju laiku “monstrs”, Bez Tabu komanda tā īpašnieku nesatiek, taču uzreiz klāt ir teritorijas apsargs. Viņš norāda, ka tanks te patiešām atrodas, taču tā īpašnieks ar to izbraucis vien pāris reizes un šobrīd braucamais esot ieziemots.

Foto:

Lai arī tanka kaujas funkcijas ir likvidētas, ar to joprojām drīkst braukt pa vietējiem ceļiem. Izrādās, ka tā īpašnieks savu lolojumu piereģistrējis kā traktoru, tādējādi viss esot likumiski. Ar šādu kārtību gan nav mierā vietējie iedzīvotāji un policija, kas nolēmusi šo lietu pārbaudīt.

Skaties video:

40 komentāri

TOP komentāri

 • Stingrais
  +7

  Stingrais

  Tagad pat divriteni nevar piereģistrēt ja nav atstarotāju! Šaubos vai tas tanks ir aprīkots ar gabarīt lukturiem, tuvās un tālās gaismas lukturiem, bremžu signāla lukturiem, pagriezienu un avārijas signāla lukturiem... Kaut kāds Sviests!

  28.11.2015 13:38

 • Rihards Vecvagars
  +7

  Rihards Vecvagars

  Raidījuma veidotāji varēja takš atrast kādu adekvātu Aizputnieku ko intervēt , citādi izskatās kā Aizputē ir tikai depresīvi un garīgi slimi iedzīvotāji, kam bails no paša pirdiena.Bet ja nopietni tad ir prieks ka Aizputē ir tāds tūrisma pievilināšanas objekts kā piemeram tanks. Vismaz ir pie kā aci piesiet.

  28.11.2015 11:46

 • Agris Bergmanis(Adžuks)
  +6

  Agris Bergmanis(Adžuks)

  Varbūt kāds latviešu bagātnieks var nopirkt granātu!Tad būtu miers!

  27.11.2015 20:22

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas