VIDEO! Kā pīle uz ledus, kā sivēns – aviators! Alberts Dinters iemēģina slidas!

0 komentāri

Ko tik neizdarīsi, lai izdotos labs materiāls sižetam!? Bez Tabu žurnālistu ikdiena pavisam noteikti nav garlaicīga, – un šoreiz žurnālists Alberts Dinters izaicina pats sevi un pārbauda savas slidošanas prasmes!

“Pēdējo reizi uz slidām kāpu pirms aptuveni trīs gadiem. Slidot man nepatīk – labāk patīk sēdēt uz ledus un makšķerēt,” tā portālam Skaties.lv stāsta A. Dinters.

Jāpiebilst, ka uz slidām A. Dinters kāpa cēlu mērķu vadīts – lai filmētu sižetu par to, kādēļ jūrmalniekiem tiek liegts šis ziemas prieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

Video!

Skaties arī sižetu, kura tapšanas laikā A. Dinteram nācās kāpt uz slidām!

Jūrmalnieki ir apdalīti – viņiem nav iespējas paslidot vienīgajā pilsētas slidotavā

Jūrmalnieki jūtas apdalīti – kūrortpilsētā Jūrmalā ir tikai viena slidotava, un tās pašas darba laiks ir tāds, ka ledus priekus baudīt teju nekad nesanāk, raidījumam Bez Tabu sūdzas jūrmalnieki. Korespondents Alberts Dinters devās uz Jūrmalu skatīt – kas tur īsti notiek jeb, pareizāk sakot, – nenotiek.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas