Vecāki pārsteigti, Saulkrastu veikalā ieraugot ļoti nepiedienīgu bērnu preci!

0 komentāri

Pudelīte, kas pēc formas un izskata ļoti atgādina tādu, ar ko baro mazu bērnu, taču šīs konkrētās preces augšdaļā attēlots vīrieša dzimumloceklis.

Vai šādu zīdaiņu pudelīti lietotu saviem bērniem vai mazbērniem, cilvēki, kas izdomājuši, ka vajadzētu tādu tirgot? Vai tiešām veikala vadītājiem šādas preces piedāvāšana liekas normāla?

Raidījumam Bez Tabu ziņo sašutis skatītājs Atis. Šāda prece nopērkama veikalā Saulkrastos ar nosaukumu “Mājai, dārzam, atpūtai”. Dienā, kad to apciemo korespondents Roberts Blass, diemžēl pudelīte izņemta no veikala plaukta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Iespējams, šāds aksesuārs lieti noderētu kaut vai vecmeitu ballītē, bet robeža, kur beidzas joks un sākas kas nepiedienīgs, var būt ļoti trausla, tāpēc tomēr aicinājums komersantiem izvērtēt, cik bieži veikalu apmeklē bērni, cik viegli šādas preces viņam ir saskatāmas.

Kādēļ šāda prece nonākusi veikala plauktos un kā tā tiek pozicionēta?

Skaties video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas