Vārds pret vārdu! Jaunieši atstāj “mikriņā” somu, šoferis saka – nekādu mantu tur neesot bijis

4 komentāri

Atgriežoties Latvijā no ārzemēs pavadītām brīvdienām, jaunieši iekāpj Rīgas Mikroautobusus satiksmes 222. busiņā, ar kuru nokļūst centrā. Pēdējā pieturā – pie Centrālās stacijas – jaunieši izkāpj, un drīz vien saprot, ka palikuši bez mugursomas.

Jaunieši sazinās ar Rīgas Mikroautobusu satiksmi, un saņem atbildi, ka šoferim ir beigusies maiņa un viņš vairs nav sasniedzams. Jauniešu teiktais neiet kopā ar uzņēmuma pārstāves skaidroto. Rīgas Mikroautobusu satiksmes pārstāve norāda, – tajā pašā vakarā viņi sazinājušies ar visiem šoferiem, kas braukuši minētajā maršrutā. Viņiem jautāja informāciju, vai pēc darba dienas beigām netika atrasta minētā mugursoma – šoferis sacīja, ka nekas nav atrasts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šoferis esot kategoriski noliedzis, ka “busiņā” soma palikusi. Somā atradās dators, fotoaparāts un citas personīgas mantas.

Foto

Uzņēmumā saka, ka nav pamata apšaubīt šofera godprātību, jo līdz šim gadījumi, kad šoferi piesavinās pasažieru mantas, nav bijuši.

Šajā gadījumā ir vārds pret vārdu – jaunieši nevar pierādīt, ka soma palikusi “busiņā”, bet šoferis – ka tās tur nav bijis.

Mikroautobusā nav videonovērošanas kameru.

Video!

4 komentāri

TOP komentāri

 • Krista Spēlmane
  +3

  Krista Spēlmane

  A kapec uzreiz soferis? Varbut kads sedosais tās mantas panema

  07.01.2016 10:42

 • Viktorija
  +2

  Viktorija

  Drošvien viens no pasažieriem to arī paņēma!!!

  07.01.2016 11:13

 • Armins Argalis
  0

  Armins Argalis

  Poikām mazāk dzert un labāk pieskatīt savas mantas!

  08.01.2016 12:52

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas