Lieldienas ir īstais brīdis, kad sākt rūpēties par savu vasaras ideālo augumu!

1 komentārs

Ola kā viena no sastāvdaļām minēta vairāku diētu receptēs. Uztura speciāliste raidījumam Bez Tabu apliecina, ka ne veltīgi, jo tas ir ļoti augstvērtīgs produkts. Tomēr, pastāv milzu atšķirība starp lauku olām, kuras perētas brīvībā un lielveikala olām!

Veikala olas satur daudz holesterīna, un cilvēkiem ar sirds  asinsvadu slimībām tas neesot tas labākais. Viena no pazīstamākām ir olu/apelsīnu diēta. Vispirms jāizvēlas dienas deva – viena ola, viens apelsīna, vai divas olas, divi apelsīni, vai trīs olas un trīs apelsīni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tad šāda porcija jānotiesā trīs reizes dienā. Diēta sola: trīs dienās atbrīvoties no 3 kilogramiem.

Olās ir olbaltums, tas paātrina vielmaiņu un tā rezultātā iekustas visi procesi mūsu ķermenī, un cilvēkam ir vieglāk zaudēt svaru. Apelsīnos ir nedaudz ogļhidrāti un cukurs, kas savukārt sniedz enerģiju, tādējādi cilvēks var šīs dienas izturēt!

Protams, uztura speciālisti ir pret tā sauktajām mono diētām, kuru ēdienkartē dominē viens produkts, jo tās nevar nodrošināt organismam visas nepieciešamās uzturvielas!

Olu/ apelsīnu diētu izmēģināja arī Bez Tabu korespondente Baiba Runce!

Kā viņai veicās? Skaties video!

Foto

 

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Megija
    0

    Megija

    Cik atceros, Godmanis arī ar olu diētu notievēja...

    28.03.2016 15:44

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas