Valmieras tehnikumā regulāri skan trauksmes signalizācija, taču tehnikuma pārstāvjiem ir racionāls skaidrojums. Kāds?

0 komentāri

Saņemta satraucoša ziņa no Valmieras tehnikuma skolēniem – viņi ir uztraukušies par savu drošību. Novembrī tikusi atklāta viņu jaunuzceltā skola, bet notiek dažādas ķibeles.

Vairākās vietās – gan dienesta viesnīcas pēdējā stāvā, gan aktu zālē – no griestiem krīt plāksnes, un šā iemesla dēļ pat atcelti vairāki mēģinājumi. Uz sienām novērojamas plaisas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skolēni ziņo, ka regulāri skan trauksmes signalizācijas, bet par iemeslu neviens paskaidrojumus nesniedz.

Skolēni raksta, ka viņi vēlētos, lai kāds veiktu pārbaudes un pārliecinātos, ka nav draudi viņu drošībai. Raidījuma Bez Tabu komanda devās uz Valmieru skaidrot, kas tur notiek!

Skolas personāls ir atsaucīgs un labprāt izrāda problemātiskās vietas – acīmredzot arī tehnikuma darbiniekiem biežie trauksmes signāli sagādā galvassāpes.

Skola būvēta par Eiropas Savienības līdzekļiem, būvnieks ir uzņēmējs Merks. Lielajā aukstumā radās piesalums pie caurulēm, sakrājās kondensāts un kādā savienojuma vietā ūdens atrod noplūdes vietu. Būvnieki neuzņemas vainu, jo cauruļu siltināšana neesot bijusi projektā. Saimniecības pārzinis pauž, – februāra laikā visas nepilnības tiks novērstas.

Tehnikuma pārstāvji akcentē, ka atrasties ēkā nav bīstami.

Interesanti, ka arī Būvvalde šo projektu, kas tagad sagādā problēmas, ir apstiprinājusi.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas