Vājprāts! Rīgas bērnudārzā mazuļiem sit pa dibenu, apsaukā par kretīniem un govīm un draud!

42 komentāri

Kretīni, lielās govis – tā bērnus apsaukājusi kāda Rīgas 27. pirmsskolas izglītības iestādes audzinātāja. Turklāt viņa bērnus iekaustījusi, sitot pa dibenu, un mazuļiem draudējusi. Ārēji šķietams parasts bērnudārzs, taču vecāku slepeni ierakstītais audzinātājas darbs diktofonā un Bērnu tiesību aizsardzības biroja (BTAB) atzītais liecina, – tur darās šausmu lietas.

Kādas meitenītes tētim radās aizdomas par grupiņas audzinātājas audzināšanas metodēm, un viņš ievietoja audio ierakstītāju savas meitiņas rotaļu mantiņā un noklausījās, ko dara un ko runā audzinātāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

”Atklājās šausmu lietas – viņa sita mūsu bērnus! Piemēram, bērns uzgūlies uz izlietnes un par to sit pa dibenu. Sit pa dibenu par to, ka bērns nevar iemigt diendusā, sit par dibenu par to, ka bērns ”pārāk lēni” apģērbjas, apsaukā rupjos vārdos – par lielām govīm, pretekļiem, kretīniem. Spīdzināja, nelaižot uz tualeti diendusas laikā – tamdēļ mazie bieži ciešas un slapina biksēs un gultās,” stāsta satrauktie vecāki.

Šādi sociālajā tīklā informē Madara Kiviča – mūziķa Andra Kiviča sieva. Abu bērns arī cietis no audzinātājas vardarbības.

Lai arī daļa vecāku norāda, – par minēto audzinātāju varot teikt tikai to labāko, citi gan tā nedomā. Kiviču ģimenei piekrīt arī bērnu tiesību aizstāvji, kas atzīst – veiktais vecāku ieraksts liecina – pret bērniem tiešām notikusi fiziska un morāla vardarbība – bērni sisti, kā arī apsaukāti lamuvārdos.

Audzinātāja Ziedīte tagad no darba ir atbrīvota, bet bērnu tiesību aizstāvji izmeklē notikušo.

Video!

42 komentāri

TOP komentāri

 • Audzinātāja
  +18

  Audzinātāja

  Es ka audzinātāja, teikšu no savas pieredzes. Sogad atveda jaunu grupu. 3-4gadi. Vājprāts kas notiek!!! Es bernus nesitu un nelamajjos man sirdsapziņa ir tira, bet ka 4gadigs bernse pirms Ziemassvētku pasākuma var man pateikt stulbā idiote utt, atnak vecaki un vins turpina mani ķengāt, vecāki saka,oij viņam slikts garastāvoklis. Ir vairaki tādi un ja tu pasaki ka teiksi vecākiem, tad no vecaku puses ir pilnigs vajprats,ka es to izdomaju.
  Vecaki!!! Māciet savus bērnus uzvedties pieklājīgi, jo viss sākās ģimenē.

  22.12.2015 22:26

 • keita
  +16

  keita

  Tikai par bērna tiesībām runā, bet kur tad pienākumi? Daži ir izlaisti līdz vājprātam, vārdu nedrīkst vispār nezin.

  22.12.2015 21:01

 • keita
  +11

  keita

  Kāpēc bērnam jāguļās uz izlietnes, vai tad mājās bērnus vecāki nav iemācījuši ko drīkst, ko nedrīkst? Un ar to tualeti arī ir tā, ka pirms diendusas visi aiziet, bet ir tādi kuriem vienkārši gribas pastaigāt, ne jau uz tualeti tieši grib,audzinātājas jau tādus zin.

  22.12.2015 21:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas