Vai vīrietim ir tiesības aizliegt sievietei veikt abortu? Diskusija ir sākusies!

2 komentāri

Grūtniecības pārtraukšana jeb aborts un ar to saistītās tiesības un pienākumi vienmēr izraisa plašas diskusijas sabiedrībā. Izrādās, ka dažās valstīs vīrieši ir sarosījušies ne pa jokam.

Informācija globālajā tīmeklī vēsta, ka vīrieši Zviedrijā ir sarosījušies un vāc parakstus, lai ir likumu aizliegtu sievietēm pārtraukt grūtniecību, ja vīrietis tam nepiekrīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzrunāto iedzīvotāju domas gan atšķiras – daļa vērš uzmanību, ka sievietei ir jābūt teikšanai pār savu ķermeni, savukārt ir arī tādi, kuri norāda uz to, ka bērns tomēr ir abu kopā radīts.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Lietuviškai
  +3

  Lietuviškai

  Es kā vīrietis saku, nē! Vispār aborti ir smaga tematika, individuāla, sāpīga, emocionāla. Neatbalstu abortus.

  25.03.2016 09:24

 • ezis
  0

  ezis

  Gribētu, redzēt vaigā šo sievieti , kura veica dvīņu abortu. Arī es esmu dvīņu mamma. Ik mirkli lūdzos un ārsti cīnījās, lai viņi dzīvotu, visu grūtniecības laiku. Taču ir mammas, kuras pret DZĪVĪBU izturas vieglprātīgi un necienīgi.

  24.03.2016 23:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas