Vai Tu domāji, ka zini visu par tradicionālo latviešu pirtiņu? Lūk, dažas noderīgas lietas!

1 komentārs

Pirmkārt, lai doties pirtī ir jāsāk ar mērķa apzināšanu – ko tu gribi no šīs pirts? Pirts eksperti uzskata, ka visu pamatu pamats ir veselība. Nav veselība, nav arī prieka. Pirts rituāls atjauno cilvēka ķermeni ne tikai fiziski, bet arī garīgi.

Skrubēšana, klūgu slotiņas, latviešu tautas dziesmu skaitīšana palīdz pilnībā atbrīvot prātu, savukārt, augstā piets temperatūra aizbiedē visus baciļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nonācām pie secinājuma, ka viss slēpjas galvā. Pirts varētu būt vieta, kur tu vari atbrīvot savu galvu. Vieta, kur tu vari atslēgt savas domas. Mūsu ķermenim ļoti patīk pašam visu sakārtot. Cilvēki bieži vien ar savām domām uzliek sev “blokus”, un tad netiek tiem pāri, taču pirtī var atslēgt prātu!

Tā par pirts rituāliem izsakās pieredzējuši pirts eksperti. Abi pirtnieki nav slimojuši jau vairākus gadus un šo veselības formulu māca arī citiem. Pirts rituāls ietver sevī dažādus ķermeņa rūdīšanas veidus, piemēram, uz karstas lāvas izbaudot aukstus ūdens pilienus. Tas, savukārt, ļoti labi uztur asinsriti.

 Skaties un iedvesmojies pirts rituālam arī Tu!

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Mētra
    0

    Mētra

    Mēs ar uz pirti šovakar!!!!

    27.02.2016 15:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas