Vai tiešām jālien pa apakšu? Uz pārejas novietots kravas vilciens tracina Juglas iedzīvotājus

3 komentāri

Visai ierasts skats pilsētās, kurām cauri vijas dzelzceļa sliedes, – gājēju pāreju ir aizšķērsojis kārtējais kravas vilciens. Ko darīt – riskēt vai meklēt apkārtceļus?

“Latvijas Dzelzceļš turpina iepriecināt. Juglas stacijas teritorijā bloķē pat oficiālāku par oficiālu gājēju pāreju. Regulāri un droši. Štrunts par cilvēku tiesībām brīvi pārvietoties. Apstādina kravas vagonus uz pārejas, un dari, ko gribi – kaut lien zem vagoniem vai lec pāri. [..] Vai nav pietiekami labs temats, jo vēl nav līķu?” vaicā kāds raidījuma skatītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sastaptie vietējie iedzīvotāji atzīst, ka šāda situācija nav gluži normāla, turklāt nākamā “legālā” vilciena pāreja atrodas vairāku simtu metru attālumā, kas noteikti var sagādāt raizes maziem bērniem un pensionāriem, kā arī tiem, kam jāsteidzas.

Foto

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • dzelzceļnieks
  +1

  dzelzceļnieks

  ja dzīvo pie dzelzceļa tad ar to ir jārēķinās, nevis kā mazai apbižotai meitenei jāskrien uz tv žēloties. mīkstais!

  10.02.2016 15:34

 • Egils Turks
  +1

  Egils Turks

  Paldies, Bez Tabu, par iesaistīšanos. Maz cerību, ka kaut kas mainīsies, bet vismaz izjutu zināmu gandarījumu, ka tas pīļu dīķis tika mazliet patramdīts. Citādi tas aziātisms tiešām tracina - tu dodies, teiksim, uz teātri, bet tev priekšā noliek sastāvu uz stundu! Un trakākais, ka, kā smejies, bez komentāriem, bez iespējām kādam pajautāt, cik ilgi tas turpināsies utt.

  09.02.2016 21:47

 • Janka
  0

  Janka

  Nekaunība. Tāda patī arī Salaspilī un Ogrē

  10.02.2016 09:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas