Vai tiešām izmantojot magnētu ierīces, ir iespējams ievērojami samazināt degvielas patēriņu?

0 komentāri

Acīgās Bez Tabu komandas redzeslokā nonākusi kāda mājaslapa, kas piedāvā samazināt degvielas patēriņu automobilim. Vai tāda laime maz iespējama? Bez Tabu dodas to noskaidrot!

Tiek solīti šādi uzlabojumi – piemēram, ja šoferītis mēnesī par degvielu parasti tērē 100 eiro, tad ar šīs ierīces palīdzību tiek solīti ikmēneša izdevumi vien 80 eiro apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā liecina informācija ierīces Magnufuel tirgotāju mājaslapā, šobrīd brīnumiekārtai ir teju 200 potenciālie pircēji. Sižeta filmēšanas laikā iekārtai ir samazināta, akcijas, cena. Tāpat mājaslapā ir arī telefona numurs, tomēr klausules otrā galā neviens neatsaucas.

Ko par šādu brīnumiekārtu saka eksperti?

“Teorētiski magnētu ietekmē var notikt pārvērtības. Tikai dabā šīs pārvērtības nepaliek mūžīgi – notiek atgriezeniski procesi,” saka Gundars Zalcmanis, Rīgas Tehniskās universitātes profesors.

Tikmēr auto eksperts Normunds Avotiņš zina stāstīt – kolēģi Krievijā ir vairākas reizes izmēģinājuši dažādus aparātus, lai samazinātu degvielas patēriņu, bet rezultāts vienmēr esot bijis viens un tas pats – vai nu efekta nav vai arī degvielas patēriņš pat pieaug.

Foto

“Viss, kas tiek likts uz tām degvielas caurulēm, patiesībā atgādina stāstu par ūdeni – ka ūdens var būt strukturēts, lietus ūdens, sasalis ūdens, bet beigu beigās tas tik un tā paliek tikai ūdens,” saka Avotiņš. “Šajā gadījumā degviela, lai ko ar to darītu no ārpuses, ir un paliek tikai degviela,” saka skeptiski noskaņotais eksperts.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas