Vai tas nav absurds? Lai izmantotu tualeti lielveikalā, invalīdei jāsauc policija…

1 komentārs

Vecgada vakars ir laiks, kad lielākajai daļai cilvēku ir pacilāts garastāvoklis, jo tuvojas svētki un svinības. Tāpat noskaņojusies bija arī kāda sieviete, kurai prieku par gadumiju aizēnoja, kā pati saka, pamatīga ņirgāšanās. Ņirgāšanās par cilvēku ar kustību traucējumiem.

Apmeklējot vietējo tirdzniecības centru Talsos, viņai nācies saskarties ar to, ka vairs nav bijusi iespēja izmantot labierīcībām atvēlētās telpas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai varētu to izdarīt, sievietei nācies pat zvanīt policijai, kuras klātbūtnē darbinieki atslēguši turienes tualetes. Kaut arī vēlāk saņemta atvainošanās, situācija pati par sevi ir visai pazemojoša…

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas