Vai tas ir normāli? Sievietei grib atņemt māju 1,5 tūkstoša eiro parāda dēļ Latvijas gāzei!

7 komentāri

Rudīte jau 20 gadus ir saimniece mājai Mārupē, ko reiz iegādājusies kā nelielu namiņu, bet iekārtojusi kā varenu savrupmāju. Tās tirgus vērtība ir vairāk nekā 400 tūkstoši eiro, bet nu namu atņem parāda dēļ, kas ir akurāt 266 reizes mazāks – pusotrs tūkstotis eiro.

Strīda sakne – parāds no 2011. gada par Latvijas Gāzes pakalpojumiem. Tiesa, saimniece par to, kā pati saka, uzzinājusi vien 2015. gada rudenī, kad uzreiz, starp citu, vienojusies ar tiesu izpildītāju Veinbergu par parāda atmaksu turpmāko četru mēnešu laikā, bet notika negadījums un sieviete guva smagu traumu un nokļuva slimnīcā. Tajā brīdī jautājums par tikšanos ar tiesu izpildītāju vairs nebija prioritāte, un pirmie maksājumi netika veikti. Rezultātā – nams nonācis izsolē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sievietes advokāte uzskata – spriedums atņemt vienīgo cilvēka mājvietu par šādu parādu ir ne tikai nesamērīgs bet arī rupji tiek pārkāpts likums.

Nama saimniece ir pārliecināta, ka tiesu izpidītājs Rolands Veinbergs ir ieinteresēts izpiest viņu sausu, tomēr Veinberga kungam gan pēc uzstājīga lūguma neatradās laiks sarunai.

Video!

7 komentāri

TOP komentāri

 • Dainis
  0

  Dainis

  Citreiz aiz neuzmanibas nesamaksa 50 eur centus pec kuriem sis tiesu izpiditajs uztaisa 49 eur paradu plus sie 50 centi. Daudz tadus zinu kuri aktiva dzivesritma del kludijusies un to sie pid ... izmanto. Nevis pasaka klau ir ta un ta
  ..

  29.04.2016 22:26

 • Dainis
  0

  Dainis

  Es domaju ka veinbergam kads galvu noraus. Latvietis latvieti izgerbj. Vienkarsi perspektivi.

  29.04.2016 13:52

 • tiešām
  0

  tiešām

  tiešām varenas savrupmājas īpašniecei nebija naudas parāda nomaksai?

  29.04.2016 11:06

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas