Vai taisnīgi? Rūpnīcas dēļ iedzīvotājiem, lai izietu ārpus mājas, ir jāvelk gumijnieki…

1 komentārs

Dolomīta ieguves vietas dēļ netālu no Salaspils dzīvojošajiem vienīgie loģiskie apavi ir gumijas zābaki, jo ar citām kurpēm ārā nemaz nav jēgas rādīties.

Salaspils apkaimē dzīvojošie ne pirmo dienu saskaras ar šiem gājējiem nelabvēlīgajiem apstākļiem. Pie vainas ir blakus mājām esošā dolomīta ieguves vieta, kur izejmateriālus iegūst Knauf rūpnīca. Iedzīvotāji ar bažām skatās uz kārtējo kravas auto, kas pabrauc garām un var apšļakstīt kājāmgājējus ar pelēko masu, nemaz nerunājot par automašīnām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Knauf rūpnīcas pārstāvji gan skaidro, ka iedzīvotāju sūdzības ir ņemtas vērā un ceļš tiek tīrīts, taču vietējie atzīst, ka tīrīšanas tehniku redzējuši visai reti…

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Valdis
    0

    Valdis

    Es tur tikai braucu garām, bet arī ar to reizēmpietiek, lai autiņš izskatītos kā veselu mūžību nemazgāts

    13.03.2016 22:19

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas