Vai suņu saimniekus uzskata par muļķiem? Likums izsludināts, taču piereģistrēt mīluli nevar…

6 komentāri

Izsludināts jauns likums, kas nevīžīgiem suņu saimniekiem draud ar lieliem naudassodiem, taču tie, kuri vēlas nokārtot visas saistības jau šobrīd, tas nemaz nav iespējams. Kā tā?

No 1. jūnija obligāta būs suņu čipēšana, kā arī reģistrēšana pašvaldībās, kur viņi mitinās. Par šo likumu neizpildīšanu draud visai prāvi sodi, kas, visticamāk, pie pirmās iespējas no iedzīvotājiem tiks iekasēti bez žēlastības, taču patlaban veidojas absurda situācija: cilvēkiem, kuri godprātīgi vēlas reģistrēt savu mīluli, pašvaldības rausta plecus un teic, ka viņiem par to pirmā dzirdēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Ar šādu situāciju saskārusies kāda Ogres iedzīvotāja, kurai acīmredzot neinformēti darbinieki domes ēkā pateica, ka šādas iespējas nemaz nav, lai gan Bez Tabu pārbaudīja, ka suni piereģistrēt var turpat pārdesmit metrus attālumā esošā pašvaldības mājā. Šis vēl ir labais piemērs, jo, piemēram, tuvējās Ikšķiles, Salaspils un Stopiņu pašvaldībās šādas iespējas nav.

Video

6 komentāri

TOP komentāri

 • aunu bars
  0

  aunu bars

  Čips un reģistrēšana ir nepieciešama pat ļoti. Ja suns noklīdīts vai nozags jums jūsu mīluli, tad jūsu glābiņš būs tas čips un reģistrs.

  20.01.2016 08:20

 • aunu bars
  0

  aunu bars

  Vai tiešām cilvēki ir lielākā daļa id...ņi ? Reģistrēt var internetā, vetklīnikās, lauksaimniecības datu centrā. Un nav problēmu nekādu. Maksā 7.11 eiro par suni. Nezināšana neatbrīvo no atbildības. Tā kā izglītojieties nezinīši.

  20.01.2016 08:17

 • Er
  0

  Er

  Tā nu tas ir.
  Arī vēlējos suni piereģistrēt kopējā reģistrā, bet īsti man neviens neko nevarēja paskaidrot- ne kur man būtu jāiet neko citu.
  Uztaisīja likumu, bet nevienam nav īsti skaidrs kā tas tagad izpaudīsies.

  15.01.2016 15:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas