Vai šis nav pietiekams pierādījums, lai izmaksātu kompensāciju? Apdrošinātājs uzskata, ka nē…

1 komentārs

Apdrošinātāji ir tāda dīvaina suga – ar lielāko prieku iekasē maksājumus, taču izmaksāt cietušam cilvēkam kompensāciju nesteidzas… Par to pārliecinājusies kāda kundze.

Situācija stiepjas jau vairāk nekā gadu ilgā pagātnē – kādā tumšā vakarā sievietei tunelī uzbruka divi vīrieši ar acīmredzamu mērķi viņu aplaupīt. Sieviete zaudējusi samaņu un guvusi nelielus miesas bojājumus. Nākamajā dienā viņa atklājusi, ka pēc būtības viņa var saņemt atlīdzību no apdrošināšanas kompānijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču ar to sākas stāsta nepatīkamā daļa, jo apdrošināšanas kompānija acīmredzot ar lielāko prieku iekasē ikmēneša samaksu, taču kā jāmaksā atlīdzības, viņu laipnā attieksme mainās… Sievietei tiek pieprasīts dokuments no policijas, kurā viņa atzīta par cietušo un vēl dažādas formalitātes, kā rezultātā šī lieta velkas jau pusotru gadu.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Juris
    0

    Juris

    Nu apdrošinātāji kā jau apdrošinātāji - katram savs bizness tuvāk

    03.03.2016 12:59

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas