Vai pēc cigarešu iepakojuma krāsas var noteikt to stiprumu?

1 komentārs

Latvijā gandrīz trešā daļa iedzīvotāju ir smēķētāji! Lielākā daļa no viņiem noteikti ir iecienījuši konkrētas markas cigaretes ar attiecīgu darvas stiprumu!

Arī raidījuma Bez Tabu skatītāja Liene vienmēr iegādājas konkrēti vienas markas cigaretes!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Labdien, vēlējos jautāt par cigarešu sastāva atšķirībām. Pati esmu kaislīga smēķētāja, un parasti smēķēju Marlboro Gold cigaretes, taču vienreiz sanāca tā, ka veikalā tās nebija pieejamas, tādēļ iegādājos Marlboro Red cigaretes. Domādama, ka tās ir stiprākas, vēlējos uzzināt, cik ļoti stiprākas, tādēļ pārbaudīju iepakojumus, un, kā izrādās, abām paciņām saturs ir identisks. Kā tā var būt, vai tad cigarešu stiprumi neatšķiras, tad kādēļ iepakojuma krāsas atšķiras? Liene.

Lielākajai daļai smēķētāju, kā arī nesmēķētāju, vienmēr ir šķitis, ka, ja paciņa ir sarkana, tad tās noteikti ir spēcīgākas cigaretes, bet, ja paciņa ir citā krāsā, tad tās ir vieglākas! Raidījums Bez Tabu nesēdēja rokas klēpī salikuši, bet devās attiecīgo informāciju noskaidrot uz Slimību profilakses un kontroles centru! Atbildes skaties video!

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Janka
    0

    Janka

    Es Kentam apskatīju, arī nav nekādas atšķirības sastāvā

    30.03.2016 17:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas