“Vai man tagad jānomirst?” – tieši zem sirmgalves dzīvokļa uzstāda skaļu ierīci, sievietes iebildumus neņem vērā

1 komentārs

Sirmgalve Lidija Andromēdas gatvē dzīvo jau vairākus gadu desmitus. Viņa saka – pat komunismā nodzīvotie gadi neesot bijuši tik grūti kā pēdējā sešgade – viņai jāsadzīvo ar pastāvīgiem trokšņiem. 

Sieviete pat nevar gulēt naktīs. Pie vainas ir pagrabā, tieši zem Lidijas dzīvokļa, pirms vairākiem gadiem izbūvētais siltumsūknis. Tam jāapsilda nams, taču tas arī šņāc un vibrē, un traucē Lidijas mieru. Sievietei kāpj asinsspiediens un bija pat jāsauc “ātrā palīdzība”. Tagad vienīgais risinājums sievietei ir skaļi slēgt iekšā televīziju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kundze pērn par saviem līdzekļiem organizējusi neatkarīga eksperta slēdzienu. Eksperts konstatējis vairākas nepilnības, un apsaimniekotājs esot ņēmis vērā ieteikumus, taču sūknis – kā bija, tā arī palika skaļš.

Sieviete ir izmisumā – šādu “skaļu dzīvokli” viņa nevar ne izīrēt, ne pārdot. “Un kur lai es pati eju dzīvot? Vai man ir jānomirst?” retoriski vaicā Lidija.

Tikmēr veiktie trokšņa mērījumi rāda – troksnis ir pieļaujamajā līmenī, tie ir 27 decibeli, bet pieļaujamais līmenis ir 30 decibeli. Tiesa gan, cilvēka komfortablai dzīvošanai trokšņu līmenis ir 20 decibeli.

Foto

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • ???
    0

    ???

    Kundzei iesaku dzīvokli samainīt uz laukiem. Gan jau atradīsies cilvēki, kuriem laukos nav darbs, bet Rīgā nav kur dzīvot. Kaut gan pavasaros ļoti skaļi jau ar rīta gaismu putni čivina, arī var izbesīt .

    04.03.2016 20:26

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas