Vai Latvijā drīkst braukt ar auto, kam stūre atrodas labajā pusē?

2 komentāri

Latvijā nav ļauts braukt ar auto, kam stūre atrodas kā Lielbritānijas spēkratiem – labajā pusē. Pamatojums – satiksmes apdraudējums. Kāds Bez Tabu skatītājs novērojis, kādu BMW markas automašīnu, kurai tomēr izdevies piereģistrēt automašīnu ar stūri labajā pusē. 

CSDD transportlīdzekļu kontroles un sertifikācijas inspekcijas priekšnieks Jānis Liepiņš atklāj, ka transportlīdzekļus ļauj reģistrēt uz sešiem mēnešiem, šajā laika posmā automašīnas īpašniekam ir jāveic visas darbības, lai automašīnu sagatavotu atbilstoši Latvijas likumdošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • .
  0

  .

  Smieklīgākais ir, ka Igaunijā atļauts reģistrēt šādas automašīnas. Igaunijā pat ir atsevišķa reģistrācijas kārtība sporta mašīnām. Bet Latvija ko? neko.

  07.03.2016 13:31

 • 777
  0

  777

  Vajag lasīt likumus, lai nebūtu jāuzdod stulbi jautājumi un jātaisa vēl stulbāki sižeti.

  06.03.2016 12:00

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas