Vai fotogrāfijā iespējams noķert spoku? Profesionāļa viedoklis

3 komentāri

Septiņus simtus gadus vecās Jaunpils pils pagalmā uzņemta ļoti mistiska fotogrāfija – tajā redzami ne vien bērni un pils, bet arī kāds miglains tēls. Pils darbinieki ir pārliecināti – tas ir spoks! Taču – kas par šo fotogrāfiju ir sakāms profesionālam fotogrāfam?

Fotogrāfs Toms Norde, kurš atzīst, ka ir skeptiķis, un uzskata, ka tehniski šādu bildi var iegūt, izmantojot dažādus variantus. “Vienmēr var būt iespēja, ka sakrīt gaismas. Tāpat pastāv iespēja, ka tas ir “fotošops”. Negribētos teikt, ka kāds melo – iespējams, ka tas gadījies nejauši. Iespējams, tehniski te kaut kas nav nostrādājis,” saka fotogrāfs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz jautājumu, vai viņš pats tic spokiem, Norde atbild: “Drīzāk gribētu ticēt, bet pašam nav sanācis satikt. Es esmu skeptiķis.”

Fotogrāfa viedoklis:

Foto:

Jau ziņojām – Bērnu klīniskās slimnīcas pacienti un mediķi pavadījuši laiku nometnē Jaunpils pilī. Pils pagalmā bērnus fotografējusi pati ārste, taču neviļus pašas no sevis atvērušās kādas durvis. Tajā brīdī uzņemtajā fotogrāfijā redzams, – kamēr citi bērni pozē, viens satrūcies skatās atvērto durvju virzienā. Tajā brīdī uzņemtajā attēlā acīmredzams gaisīgs vīrieša stāvs.

Video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • ENNA
  0

  ENNA

  man ari ir 5 bildes ar spokiem

  28.11.2015 15:17

 • Supermens
  0

  Supermens

  Es biju ekskursijā uz jaunpili man ir 3 bildes ar spokiem

  27.11.2015 18:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas