Vai 11. novembra krastmala tiešām ir Vecrīga? Rīgas domes lēmums rada absurdu situāciju…

3 komentāri

Līdz šim bijām pieredzējuši, ka Vecrīga ir visai konkrēta teritorija, taču ar Rīgas domes jaunajiem ierobežojumiem taksometriem tās robežas ir paplašinātas.

Zināms, ka kopš 1. janvāra taksometriem ir noteikts ierobežojums iebraukt Vecrīgā un par to ir jāiegādājas licence. Izrādās, ka Vecrīga ir visai “stiepjams jēdziens” un pie tās pieskaita arī ielas, kuras līdz šim netika uzskatītas par piederīgām šai vēsturiskajai Rīgas daļai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viena no šādām ielām ir 11. novembra krastmala, un atsevišķiem taksometru pasažieriem var rasties neērtas situācijas – piemēram, lai nokļūtu no Ķengaraga uz Vecmīlgrāvi, kur kāds ceļa posms jāmēro arī pa šo Daugavas krastā esošo ielu, būs jāmaksā vairāk, kamēr viņa taksometra šoferis izbrauks pa “legālo” maršrutu.

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Viktorija
  +1

  Viktorija

  Ak dievs! Drīz tiksim tik tālu ka būs jāmaksā par gaisu, ko elpojam.

  09.02.2016 14:35

 • Likumi
  +1

  Likumi

  Viss pareizi. Vecrīga ir Vecpilsētas apkaime, kuras robežas veido K. Valdemāra iela, Z. A. Meierovica bulvāris, Aspazijas bulvāris, 13. janvāra iela un 11. novembra krastmala.

  08.02.2016 22:37

 • Jānis
  +1

  Jānis

  Kārtējā idiotisma paraugstunda

  08.02.2016 21:34

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas