Uzņēmums sarīko dīvainu akciju – visas mēbeles var iegādāties bez PVN

2 komentāri

Raidījuma Bez Tabu mājaslapā ir sadaļa Sūdzību dēlis! Paldies visiem, kuri aktīvi iesaistās un ziņo par interesantām situācijām un nejēdzībām, kas mums ir apkārt ikdienā!

Labdien! Apmeklējot veikalu Biķernieku ielā Gintaro mēbeles, atradu ļoti “pievilcīgu” piedāvājumu. Vai tā ir cilvēku maldināšana vai nodokļu nemaksāšana? Ar cieņu Daniels!

Raidījums Bez Tabu sazinājās ar uzņēmuma Gintaro mēbeles pārstāvjiem, kuri skaidro, ka:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāda reklāmas akcija ”atlaides PVN apmērā” jau ilgu laiku tiek izmantota Lietuvā, gan Igaunijā un Latvijā. Mūsu reklāmā internetā, televīzijā un radio, mēs nesakām, ka tirgojam mēbeles bez nodokļa. Tur ir teikts, pasūtot mēbeles, saņem atlaidi PVN apmērā, cilvēki zina, cik ir PVN mūsu valsti. (Piemērs. Atlaides aprēķins: cena 100 €, no tas PVN ir 17,36 €. Preces cena pēc atlaides: 100 – 17,36 = 82,64 €.) No summas 82,64 mēs maksājam visus nodokļus, kas paredzēti uzņēmumiem Latvijas Republikā!!!

Bez Tabu devās noskaidrot, ko par šādām akcijām domā Valsts ieņēmuma dienests!

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • laaceniite
  0

  laaceniite

  izskatās ka žurnaļugas atraduši ideālu veidu slēptajai reklāmai- rada idiota klienta tēlu , izskata viņa jautājumu par pseidoproblēmu un nevienam nezināms lietuviešu uzņēmums tiek tiražēts atkal un atkal

  24.05.2016 09:09

 • daissy
  0

  daissy

  Normālam cilvēkam, kam galviņa strādā, saprot, ka iet runa par 21%. Sajūta tāda, ka tuvojamies kkādiem amerikāņu rednekiem, jo vairs nesaprot elementāras lietas ....

  23.05.2016 14:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas