Uzmanies! SS.lv vīrietis izkrāpj naudu no potenciālajiem klavieru pircējiem

0 komentāri

Vīrietis, kurš vēlējies atsvaidzināt savas prasmes klavierspēlē, sludinājumu portālā SS.lv iegādājies klavieres, bet diemžēl viss nav sanācis tā, kā cerēts.

Pārdevējs ieradies pie pircēja, novērtējis telpu, uz kurieni klavieres jānogādā, un apsolījis, ka taustiņu instruments būs. Pircējs iemaksājis 50 eiro drošības naudu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc tam sākušies aizbildinājumi un solījumi no klavieru pārdevēja puses, bet galu galā pircējs nav saņēmis ne klavieres, ne iemaksāto naudu.

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda pārliecinās, ka sludinājums portālā SS.lv joprojām ir aktīvs. Arī pārdevējs apstiprina, ka klavieres joprojām ir pārdošanā.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas