Uzmanies! Par vienu no bīstamākajām vietām Rīgā kļuvuši pazemes tuneļi!

24 komentāri

Rīgas tuneļus apsēdušas nekaunīgas un rafinētas kabatzagles, kuras darbojas grupās un apzog kā vietējos, tā tūristus. Turklāt cilvēkus, kas mēģina brīdināt par briesmām, kas tuvojas, viņas izsmej un pat apspļauj. Policija, šķiet, ir bezspēcīga.

“Izteikti viņas te grozās sevišķi brīvdienās un darbadienu vakaros,” stāsta puisis, kurš strādā tunelī pie Origo un ne reizi vien mēģinājis kādu garāmgājēju paglābt no zaglēm. Viņš saka, – sievietes tunelī staigā grupās pa piecām un šurp nāk tik regulāri kā “uz darbu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat manīti arī tumsnēji vīrieši. Piemēram, vienu puisim izdevies nofilmēt ar sieviešu maciņu rokās, pārbaudot tā saturu.

Foto:

Notvert nekauņas ir teju neiespējami, jo, kamēr sievietes zog tunelī, viņu kompanjoni stāv uz vakts augšpusē. Ja tuvojas policija, momentāni tiek nodots brīdinājums un kompānija izklīst.

Video!

24 komentāri

TOP komentāri

 • Es
  +9

  Es

  Vai tad nevar kādu policistu/i norīkot civilajās drēbēs,lai pastaigā pa tuneli,vislabāk līdzīgi tiem,kas tiek noskatīti par upuriem,ja vajag policisti sievieti,ja vajag ar somiņu,kas piesaistītu un arī kolēģus uz vakts civilajās un momentā saņemt ciet to bandu.

  26.11.2015 19:56

 • O.J
  +7

  O.J

  Ps, pašiem sevI jāsargā, tagad dēļ tādiem čigāniem nevaru vairs telefonu likt kabatā , jo viņi var pamanīt? Man tas liekas galīgi stūlbi, kādu dienu latviešiem jāsarunā grupa un jānoiet tajos tuneļos ātri šitos paretināt.

  27.11.2015 12:43

 • MK
  +6

  MK

  Nu ja policija nevar noķert kabatas zagļus, kas visiem jau ir zināmi, tad ko viņi vispār var.

  27.11.2015 09:46

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas