Uzmanies! Latviju pārņēmuši telefonkrāpnieki, ir arī pirmie cietušie

1 komentārs

Krāpnieki izdomā aizvien jaunus veidus, kā ar mobilo telefonu no cilvēkiem izkrāpt prāvas naudas summas. Policija aicina neatzvanīt nepazīstamiem tālruņa numuriem, īpaši – ārzemju. Šādā veidā, iespējams, tiek izkrāpta nauda.

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no kādas skatītājas, kura jau vairākas reizes saņēmusi zvanus no ārzemju numuriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Zvani jau sākās decembrī. Man tiešām ir apnicis. Regulāri katru vai katru otro dienu zvana pa vienam, diviem numuriem. Citreiz ir viens numurs, citreiz divi dažādi numuri. Šomēnes jau 14 reizes. Es neceļu, jo draugi teikuši – nedrīkst celt, jo summas pieskaitot rēķinam. Atceļu zvanus, lai nezvana man,” raksta skatītāja.

Zvana no četrām dažādām valstīm – Polija, Anglija, Austrija, Krievija.

 

Ja atcel zvanu vai pacel klausuli – vēl neesi īstenojis krāpnieka mērķi, bet esi reaģējis, dodot ļaundariem jeb datorprogrammatūrai iemeslu zvanīt vēl un vēl. Līdz tev apniks un atzvanīsi.

Foto

Video

 

 

1 komentārs

TOP komentāri

  • Mhmm
    +1

    Mhmm

    Cik man zināms, VIVUS kompānijas pārstāvji arī zvana no ārzemju numuriem. Kā lai tagad zin, kas zvana krāpnieki vai kreditori. ? :D

    29.03.2016 11:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas