Uzmanies! Krāpnieki, piedāvājot vilinošu darbu Vācijā, izkrāpj lielas naudas summas

4 komentāri

Jānis – studē celtniecību pēdējā kursā. Sludinājumu portālā meklē darba iespējas nozarē. Un nepaiet ne diena, kad piedāvā varen kārdinošu iespēju. Loģiski, ka ārzemēs, Vācijā ar Dānijas firmas starpniecību. Grēks neizmantot iespēju.

”Sistēma šāda – piedāvā darbu Vācijā caur dāņu firmu, jāapmaksā ceļš līdz Dānijai, 180 eiro apmērā. Visu naudu neiedevu, iedevu 100 eiro. Mans draugs arī iedeva 100 eiro. Sazvanījāmies ar tiem, kuri mums piedāvāja darbu. Viņi atbildēja, ka tūlīt brauksim ārā, bet jāsagaida vēl divi cilvēki. Diemžēl cilvēks, kurš iekasēja naudu, pazuda,” stāsta apkrāptais Jānis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī Bez Tabu komanda ievieto līdzīgu darba meklēšanas sludinājumu. Tas, kurš ”kūrējis” telefoniski, un tas, kurš saticis pie “busiņa”, nav bijusi viena un tā pati persona. Sagaidītājs bijusi romu tautības persona.

Izrādās, patiesi, Dānijā šāda firma pastāv, bet sakās, ka neesot nekādas saistības ar šādiem starpniekiem Latvijā. Šo krāpniecības epizodi tagad izmeklē policija.

Video

4 komentāri

TOP komentāri

 • Pēteris
  0

  Pēteris

  Man šodien piedāvāja braukt uz Dāniju, par tādiem pašiem noteikumiem un naudām, labi ka bija šitais raksts! Viņš vēl darbojās.
  UZMANĀS!!!

  19.01.2016 22:24

 • Jūlija
  0

  Jūlija

  Jāslēdz rakstisks līgums un tikai ar oficiālām firmām

  16.01.2016 19:49

 • Anita
  0

  Anita

  Noziedzību nekas nevar attaisnot

  16.01.2016 19:48

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas