Uzmanību! Tiesības atdot preci veikalam 14 dienu laikā? Izrādās, tas ir mīts!

2 komentāri

Droši vien daudzas sievietes ir piedzīvojušas šādu situāciju – pēc friziera apmeklējuma mati ir tik ļoti gludi un zīdaini, ka pārņem nepārvarama vēlme iegādāties šo superlīdzekli!

Līdzīgi izdarījusi arī kāda raidījuma Bez Tabu skatītāja! Viņa raksta …

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sveiki! Nopirku matu veidošanas līdzekli profesionālajā veikalā, taču pēc konsultācijas ar speciālistu atklājās, ka konkrētais produkts man neder. Tajā pašā dienā aiznesot preci atpakaļ uz veikalu, pārdevēja atteicās to mainīt vai atdot naudu! Interesantākais, ka viņa teica – ja konkrēto preci būtu pirkusi internetā – naudu atdotu, bet, tā kā es to pirku veikalā, tad nekā! Sakiet, kāda starpība? Un cik korekta bija pārdevējas rīcība?

Bet interesanti, kāpēc gan interneta lietotājiem ir iespēja saņemt iztērēto naudu, bet pircējam veikalā nav? Vai tiešām šī atkal ir tā reize, kad likums visiem nav viens? Jā, veikalā ir iespēja izlasīt marķējumu uz produkta, taču tikpat labi arī internetā ir iespēja izlasīt izvēlētās preces aprakstu! Atbildes uz jautājumiem raidījums Bez Tabu devās noskaidrot uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru!

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

  • Dana
    +1

    Dana

    14 dienu laikā preci var nest atpakaļ uz veikalu un ja pārdevēja ir pretīmnākoša lietu samainīs nevis atdos naudu. Vajag varbūt no sākuma pakonsultēties un tad pirkt? Ja visi nestu atpakaļ preci uz veikalu jo vienkārši mājās atklātos, ka lieta neder, nepiestāv vai vienkārši pārdomāju tad bardaks sāktos veikalos ar simtiem prasījuma pieteikumu. Entos gadus atpakaļ jau stājās spēkā jaunie likumi. Pirms pieņemt domu par preces atgriešanu ir jāiepazīstas ar savām tiesībām. Nezināšana neatbrīvo no atbildības.

    03.03.2016 16:30

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas