Uzmanību! Rimi akcijas nūjošanas nūjas izrādās nemaz nav derīgas nūjošanai

3 komentāri

Latvijā, tāpat kā daudzās valstīs, aizvien populārāka kļūst nūjošana, un tā jau sen vairs neskaitās omīšu nodarbe. Tagad ar to pat sākuši aizrauties stiprā dzimuma pārstāvji, jo nūjojot tiek nodarbinātas pilnīgi visas muskuļu grupas.

Ieraugot, ka ir iespēja nūjošanas nūjas iegādāties akcijā, cilvēki tā arī izdarījuši, taču tagad viens pēc otra raidījumam Bez Tabu skatītāji ziņo, ko lai dara, – jūtoties apmānīti. Aplūkojot, Rimi veikalā, ko var iegādāties par akcijas uzlīmēm, neviens vien nolēmis tikt pie jaunām nūjošanas nūjām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču, kad iepakojums atvērts, seko tikai vilšanās. Skaties video un uzzini, kāpēc nūjošanas nūjas nūjošanai nemaz nav paredzētas.

Foto

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Komentētājs ;D
  0

  Komentētājs ;D

  Sūds nevis nūjas nekam neder. Staigāšana veciem sirmgalvjiem nevis jaunajiem. Tākā somu labāk nopirkt nekā to sūdu.

  21.06.2016 22:07

 • Guntra
  0

  Guntra

  Tādas nūjas par kurām runājāt raidījumā no "Rimī" man noder ļoti labi, jo sāp ceļgali un pa kāpnēm uz 5 stāvu uzkāpt ir ļoti sāpīgi, nokāpt lejā vēl sāpīgāk. Tad nu paldies Dievam par šādām nūjām.

  07.03.2016 13:59

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas