Uzmanību! No 1. aprīļa stingri avio ierobežojumi, pārvadājot telefonus un laptopus

2 komentāri

Tieši pēc mēneša, 1. aprīlī, uz diviem gadiem stāsies spēkā Civilās aviācijas aģentūras (CAA) pieņemtais likums, ka pasažieru lidmašīnās kā kravu aizliegs pārvadāt litija jona baterijas.

Kāds satraukts Bez Tabu skatītājs ir padzirdējis, ka lidmašīnās vispār vairs nevarēšot pārvadāt šāda tipa baterijas, respektīvi, telefonu un datoru baterijas nākšoties atstāt mājās! Vai, ierodoties izvēlētajā galamērķī, būs jāiegādājas jauns tālrunis vai laptops? Taču CAA direktors Māris Gorodcovs lidotājus var nomierināt, jo šis liegums attieksies tikai uz kravas pārvadājumiem, jo tieši šajās lidmašīnās norisinoties visvairāk uguns negadījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārvadāt vai nosūtīt ierīces ar defektīviem barošanas blokos vai pašas ierīces, kas ir defektīvas, ar gaisa transportu ir kategoriski aizliegts!

Pasažieriem, kuri neplāno lielā daudzumā pārvadāt litija jona baterijas, nekas nemainās un lidot uz ārzemēm var tieši tāpat kā līdz šim. Lidmašīnā pasažieris bez uztraukuma var ienest savu telefonu un laptopu.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • 98
  0

  98

  Materiāla autors nav gluži gudrs, maigi sakot. CAA nepieņem likumus. Likumus mūsu valstī pieņem parlaments. Nevajag visus noteikumus uzreiz saukt par likumiem.

  04.03.2016 00:19

 • Keita
  0

  Keita

  Ko vēl neizdomās?

  02.03.2016 13:56

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas